HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

Kompleksowe Źródło dla ponad 10 000 SKU od 1996 roku!

Papierowa torba Bagażnik Torba Zasada projektowa!
- Jul 03, 2017 -

Torba papierowa Bagażnik jako klasa towarów w opakowaniu, oprócz tego musi spełniać podstawowe funkcje opakowania, to znaczy dopełnić ochronę towarów, dostarczyć informacje o towarach, sprzedawać towary, papierową torbę Bagażnik powinien również przechodzić pomiędzy emocjonalną wymianą informacji, aby poprawić pozycję darów, jest to system ludzkiej emocjonalnej komunikacji między mediami a wspólną ramą przyjaźni. Torba papierowa Torba nosiciela ma na celu odegranie roli promocji, przede wszystkim w celu przyciągnięcia uwagi konsumentów, ponieważ tylko konsumenci zwracali uwagę na towary, które można było kupić. Dlatego torba papierowa torba Carrier do korzystania z nowego i niepowtarzalnego stylu, jasne i przyciągające wzrok kolory, piękne i delikatne wzorce, charakterystyka materiału tak, że opakowanie może być uderzające działanie, tak że konsumenci widzą silne zainteresowanie. Torba papierowa Bagażnik styl swoisty, nowość może przyciągnąć uwagę konsumentów.

W większości przypadków papierowa torba na zakupy nie jest bezpośrednim produktem do pakowania, ale produkt najpierw zainstalowany w pudełku lub plastikowej torebce, a następnie umieszczony w torbie nośnej, aby ułatwić przenoszenie i wyglądać pięknie, co sprawia, że ​​wymagania dotyczące rozmiaru woreczka papierowego torby często nie jest tak surowe jak pudełko na papier. Proces produkcji torby na zakupy torby papierowej jest stosunkowo prosty, w zależności od procesu drukowania offsetowego i wykańczania powszechnie stosowanego w procesie może być zakończenie produkcji. Ale jeśli możesz dla specjalnej torebki, procesu wprowadzania zmian, możesz zaoszczędzić koszty i poprawić wydajność produkcji.

Jest to nowa generacja materiałów przyjaznych środowisku, torba Carrier Bag z wilgocią, oddychająca, elastyczna, lekka, bez spalania, łatwa w rozbiciu, nietoksyczna, nie drażniąca, bogate kolory, niskie ceny, nadające się do recyklingu itd. Torba nośna to zielony produkt, wytrzymały i wytrzymały, przystojny w wyglądzie, prywatne reklamy w Indiach, długie, odpowiednie dla każdej firmy, dowolna branża jako reklama, prezenty używane. Konsumenci w zakupach jednocześnie mają piękną torbę, a przedsiębiorstwa były niewidzialną reklamą, najlepszą z obu światów, która sprawia, że ​​torba coraz bardziej popularna na rynku.