HangZhou TianYuan Pet Products Co., Ltd

Kompleksowe Źródło dla ponad 10 000 SKU od 1996 roku!

Kształt worka przewoźnika jest inny
- Jun 09, 2017 -

Kształt worka przewoźnika jest inny, bierzemy biały karton pokrowiec na przykład, białego kartonu z worka jest jednym z najbardziej pokrowiec, który charakteryzuje: biały kartonu siły torba jest wszystkich przenośnych najwyższy w worku , która jest określana przez właściwości fizyczne białego kartonu, Projektant zwykle będą wykorzystywać ten worek dla wysokiej klasy odzież lub towarów. Delikatny papier i biała papierowa torba w porównaniu do białego kartonu torba czuć bardzo delikatne, więc białego kartonu torba jest szczególnie eleganckie. Białego kartonu z dobra jakość nadruku, projektanci śmiało można użyć różnych technik projektowania (w tym kolor pomysły). Biały karton torba jest najdroższe w torbie.

Środowiska torba jest wygodny i praktyczny i przyjazny kontenerów, projekt przyjazny torba jest proste, tak długo, jak korzystanie z papieru kraft dobry i dwa uchwyty mogą być wykonane w prosty zielony pokrowiec. I przyjazne wygody drukowania torba na zakupy, to dobry sposób na promocję firmy. Ochrony środowiska worek powyżej wzór będzie bardzo monotonne, Jeśli drukowanie informacji firmowych lub produktu obrazów, nie tylko po to, aby dodać kolor do worka, ale również odegrały rolę w reklamie. Zmniejszona papier używany przez firmy na ulotce, ale również w pośredniej ochrony środowiska. Przyjazne Carrier torba produkcji wygodę, niskie koszty, wiele firm rozpoczęła zakupu towarów z działalności torba prezent, w ten sposób, przedsiębiorstwa nie tylko sprzedawać produkt i konsumenci otrzymują również przyjazne przewoźnika Torba, zrobić zarówno.

Torba do wózka projektowania graficznego rozwiązać treści wyrażane z grafiką do tworzenia metod, mądry, odpowiednie, koncentruje się na ograniczonej przestrzeni worka wyrażane. Jeśli projekt torba, można lepiej wykorzystać zasadę kolorów, będzie bardziej skuteczne do poprawy rozpoznawania, przejrzystości i konkurencyjności, "grabieży" widok publiczności. Torba na druku projektu mogą być oparte na wizerunek firmy identyfikacja wizualna systemu specyfikacji koloru, utworzenie przedsiębiorstwa unikatowy kolor stylu; poprzez kolor, aby zilustrować, grać, pomóc innych wydajności kształt: dostępny unikatowy kolor, aby uzyskać segment silnych i jasnych kolorów, aby wzmocnić swoje własne cechy charakterystyczne, nawet poprzez plan kolor przekazać sezonu, uczucia w sezonie i tak dalej.